KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6487007
nr 648 7007
Gustaf Wilhelm Palm
(1810-1890), Sverige
Blandteknik, Gustaf Wilhelm Palm (1810-1890), signerad och daterad: G W (Palmträd) -44 / Rom, studie, 28x20
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 19 juli 2010
kl 19:31:37
400 kr
500 kr
800 kr
600 kr
800 kr
Gustaf Wilhelm Palm
Läs mer om Gustaf Wilhelm Palm